robokazik.sk
true

Robo Kazík

Robo Kazík

Ak je pravda, že hudba je liek, potom vás vítam v internetovej ordinácii Roba Kazíka. U mňa sa nečaká, vstúpte priamo do môjho srdca, je v každej mojej pesničke. Vypíšem vám recept s pesničkami, ktoré budú všeliekom na každodenné starosti a dostanú vás aj z tej najsmutnejšej nálady
Robo Kazík
 
Robo Kazík bol slovenský spevák a podnikateľ, ktorý sa narodil 11.5.1947 v Topoľčiankach. V roku 1968 založil spoločne s Karolom Duchoňom kapelu The Ice Boys teda Ľadoví chlapci. Preslávil sa účinkovaním v legendárnej relácii Repete. Na konte má nespočetné množstvo hitov, ktoré rokmi zľudoveli a poznajú ich fanúšikovia všetkých generácií. Robo Kazík zomrel 01.02.2021 vo veku 73 rokov v Topoľčiankach.
 
 

Robo Kazík vo svojich pesničkách stále žije

 
Hudba má úžasnú schopnosť prenášať emócie, inšpirovať a spojiť ľudí naprieč generáciami. Niektorí speváci zostávajú v našich srdciach a mysliach nielen počas svojho života, ale aj potom, čo nás opustia. Ich hlas, texty a hudba sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou našich životov. Presné takým je spevák Robo Kazík. Jeho hudobné diela pretrvávajú a poskytujú útechu, inšpiráciu a zábavu ďalším generáciám. Jeho skladby sa stávajú súčasťou kultúry a odkazu, ktorý preniká cez časové hranice.
 

Spomíname na život a hudbu

 
Robo Kazík bol významný spevák, ktorý zanechal za sebou hlboký odkaz. Jeho hlas a hudobný štýl priniesli do sveta niečo výnimočné a jedinečné. Jeho pesničky nás prenášajú do rôznych čias a miest, zaplavujú nás emóciami, ktoré pretrvávajú.