robokazik.sk
true
topbar cmp

Toto sólo patrí nám

Toto sólo patrí nám

Youtube video
  1. Vždy aktuálny obsah – vďaka real-time technológiám sa akákoľvek zmena v administrácii ihneď prepíše na stránke bez toho, aby ju musel ktokoľvek, kto sa na ňu v tej chvíli díva, znovu načítavať. Máte tak istotu, že svojim zákazníkom zobrazujete vždy presné informácie, či už ide o texty, obrázky, skladové zásoby, termíny v rezervačnom systéme...
  2. Nízka cena – pre mnohých je práve cena rozhodujúcim faktorom pri výbere dodávateľa online riešení. Real-time web možno znie ako niečo nedostupné, ale opak je pravdou. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam, automatizovaným procesom a minimalizácii nákladov si takýto web môže dovoliť naozaj každý.
  3. 12+ rokov skúseností – nie sme žiadny nováčik, ale značka, za ktorou stojí profesionalita, prehľad v odbore, zodpovednosť a záujem sa neustále zlepšovať a prinášať tak svojim zákazníkom maximum k ich spokojnosti.
  4. Rýchlosť – automatizácia procesov, modularita a niekoľko rokov zdokonaľované systémy zaručia nielen to, že váš supermoderný web či e-shop bude hotový za omnoho kratší čas ako ten klasický, no bude aj rýchlejšie reagovať. Takže už žiadne pomalé načítavanie textu či obrázkov. Nikto predsa nemá čas strácať čas.
  5. Responzívny dizajn – čudovali by ste sa, koľko webstránok v dnešnej dobe ešte nemá dostatočne prispôsobené rozlíšenie pre mobily a tablety. S bainry si môžete byť istí, že váš web bude responzívny a dobre čitateľný z akéhokoľvek zariadenia.
  6. Zabezpečenie – ochrana a šifrovanie dát pomocou https protokolu je u nás samozrejmosťou, rovnako ako aj dodržiavanie ďalších bezpečnostných štandardov pri vývoji.
  7. Dlhodobá podpora projektu – o projekty sa staráme dlhodobo. Čo to znamená? Napríklad ak bude potrebná nejaká systémová aktualizácia alebo sa objaví riešenie, ktoré zlepší funkcionalitu všetkých nami realizovaných supermoderných webov, bude ho mať automaticky aj ten váš.
  8. Podpora SEO a analytika – určite nechcete, aby sa váš web či e-shop stratil v širokom online mori. Našim webom preto nechýba SEO optimalizácia pre vyhľadávače a tiež napojenie na analytiku, aby ste si mohli sledovať návštevnosť stránky a vyhodnocovať úspešnosť jednotlivých reklamných kampaní.
  9. Zastupiteľnosť – aj keď naše weby bežia na našich serveroch, aby s nimi mali naši zákazníci čo najmenej starostí, vieme ich kedykoľvek presunúť na akékoľvek iné servery. Tam si s nimi už určite poradí aj iný skúsenejší JavaScript vývojár.
  10. Komplexné služby – k webu aj e-shopu dostanete vlastný administratívny systém. Ďalej vám vieme sprostredkovať vypracovanie právnych dokumentov, copywriting, tvorbu grafiky a firemnej identity a pod.
 
Obráťte sa na nás a za bezkonkurenčnú cenu dostanete supermoderný web novej generácie, ktorý si poradí s každou zmenou. Pretože jediná istota v živote na webe je zmena.

Na brehu rieky

Na brehu rieky, sú naše hriechy, tam som ťa blízko mal
Na prstoch mojich rúk, by som ich spočítal.
Tam pri tom brehu stužku si bielu do vlasov zaplietla,
Kým mesiac svietil nám stužka sa rozplietla

Vzdialená

Zlatistá jeseň otvára náruč
Šepká ti nežne – s letom sa rozlúč
Spustli už pláže, aj more smúti
Odchádza s letom na ďalekej púti.

Ďaleko je Boh

Bol to príbeh náš - príbeh môj a tvoj
Ako z rozprávky - skutočný však bol
Koniec príbehu - mal však iný dej
Ten kto zostať mal - navždy odišiel

Ja keď spievam, slzy tečú

Kto dáva ten dvakrát vždy dáva,
mne život nedáva sto ráz,
to preto, že mám také šťastie,
že žijem pre pieseň a Vás.